Kôpor voňavý kvapky (tinktúra) 50 ml

Kopr (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt ze semen léčivé rostliny kopru vonného pro normální trávení.

Viac detailov

Skladem

127 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Kopr (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt ze semen léčivé rostliny kopru vonného pro normální trávení.

Kopr vonný (Anethum graveolens, čeleď miříkovité - Apiaceae, SK: Kôpor voňavý) obsahuje limonen, felandren a karvon ve své silici. Plody kopru obsahují kolem 3 % této silicePůsobí proti nadýmání, křečím žaludku, zlepšuje trávení a podporuje tvorbu mateřského mléka, do kterého i přechází. Přípravek působí močopudně, dezinfekčně v oblasti močových cest a působí i na střevní parazity. Předchází mořské nemoci, bolestem hlavy a podobným cestovatelským potížím. Přípravek dále snižuje krevní tlak a zlepšuje prokrvení srdce. Z těchto důvodů jej používáme při angině pectoris, ischemické chorobě srdeční a po infarktu myokardu.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold):  Kojení. Normální trávení. Relaxační účinek - usínání. Vylučování vody z organismu. Menstruační komfort.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina kopr vonný.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu výrobek není vhodný pro děti a těhotné ženy.

Kód: nadýmání, křeče, žaludek, trávení, kojení, močové cesty, střevní parazit, mořská nemoc, cestovatelské potíže, krevní tlak snížení, srdce, angina pectoris, ischemická choroba srdeční, infarkt myokardu.