Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Rimbaba obyčajná kvapky (tinktúra) 50 ml Zväčšiť

Kôpor voňavý kvapky (tinktúra) 50 ml

Kôpor (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt zo semien liečivej rastliny kôpru vonného na normálne trávenie.

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Detaily

Kopr (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt ze semen léčivé rostliny kopru vonného pro normální trávení.

Kopr vonný (Anethum graveolens, čeleď miříkovité - Apiaceae, SK: Kôpor voňavý) obsahuje limonen, felandren a karvon ve své silici. Plody kopru obsahují kolem 3 % této silicePůsobí proti nadýmání, křečím žaludku, zlepšuje trávení a podporuje tvorbu mateřského mléka, do kterého i přechází. Přípravek působí močopudně, dezinfekčně v oblasti močových cest a působí i na střevní parazity. Předchází mořské nemoci, bolestem hlavy a podobným cestovatelským potížím. Přípravek dále snižuje krevní tlak a zlepšuje prokrvení srdce. Z těchto důvodů jej používáme při angině pectoris, ischemické chorobě srdeční a po infarktu myokardu.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold):  Kojení. Normální trávení. Relaxační účinek - usínání. Vylučování vody z organismu. Menstruační komfort.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina kopr vonný.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu výrobek není vhodný pro děti a těhotné ženy.

Kód: nadýmání, křeče, žaludek, trávení, kojení, močové cesty, střevní parazit, mořská nemoc, cestovatelské potíže, krevní tlak snížení, srdce, angina pectoris, ischemická choroba srdeční, infarkt myokardu.

Recenzie

Napísať recenziu

Kôpor voňavý kvapky (tinktúra) 50 ml

Kôpor voňavý kvapky (tinktúra) 50 ml

Kôpor (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt zo semien liečivej rastliny kôpru vonného na normálne trávenie.