Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Brusnica obyčajná plod kvapky (tinktúra) 50 ml

Brusnica plod (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z plodu liečivej rastliny brusnice obyčajnej pre správnu funkciu močovej sústavy pri zápaloch.

Viac detailov

Skladem

136 Kč

Detaily

Brusinka plod (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z plodu léčivé rostliny brusinky brusnice pro správnou funkci močové soustavy při zánětech.

Brusnice brusinka (Rhodococcus vitis-idea, čeleď vřesovcovité - Ericaceae, SK: Brusnica obyčajná) plod je vhodná pro potlačení zánětu močových cest. Účinnou látkou je dezinfekčně působící arbutin. 

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální stav kostí a kloubů. Úleva při premenstruačním syndromu / menopauze. Antioxidant. Přirozená obranyschopnost – odolnost. Normální funkce močové soustavy.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina brusnice brusinka.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:zánět močových cest,průjem, arbutin, močové cesty.