Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Griffonia kvapky (tinktúra) 50 ml

Griffonia (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt zo semien liečivej rastliny
Griffonia simplicifolia pre normálnu činnosť nervovej sústavy a aktivitu mozgu.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Griffonia (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt ze semen léčivé rostliny Griffonia simplicifolia pro normální činnost nervové soustavy a aktivitu mozku.

Griffonia (Griffonia simplicifolia, čeleď bobovité - Fabaceae, SK: - ) obsahuje ve svých semenech prekurzor serotoninu lectin 5-HTP (5-hydroxytryptofan). Užívání extraktů ze semen této rostliny se zvyšuje hladina serotoninu v mozku, což má příznivý vliv při různých onemocněních nervových původu. Ovlivňuje deprese, úzkost, napětí, nespavost a poruchy příjmu potravy, což vede nejen k redukci hmotnosti u obézních lidí, ale i k normalizaci váhy lidí trpících mentální anorexií. Zlepšuje prokrvení mozku. V africké lidové medicíně je dále griffonia používána jako afrodisiakum, antibiotikum, lék na průjem, na průjem a bolesti žaludku.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost nervové soustavy - aktivita mozku.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina Griffonia simplicifolia.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Užívejte nepřetržitě maximálně 2 měsíce (4 balení).

Kód: serotonin, mozek, nervová, onemocnění, deprese, úzkost, napětí, nespavost, obezita, nadváha, anorexie, prokrvení, bolest žaludku.