Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Chanca Piedra (tinktúra) 50 ml Zväčšiť

Baza chabzdová kvapky (tinktúra) 50 ml

Baza chabzdová (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z podzemku liečivej rastliny bazy chabzdovej.

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Detaily

Chebdí (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z oddenku léčivé rostliny chebdí.

Bez chebdí (Sambucus ebulus, čeleď pižmovkovité - Adoxaceae, SK: Baza čierna, SK: Baza chabzdová). V kořeni jsou obsaženy třísloviny, pryskyřice, saponiny, hořčiny, sacharosa, silice a enzym, jenž odštěpuje kyanovodík. Velmi účinné diuretikum. Pomáhá při zánětech močových cest a drobí a vypuzuje močové kameny a písek. Oblíbená bylina faráře Kneippa, který s ní léčil otoky ledvinového původu a gynekologické výtoky.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): není.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina bez chebdí.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Působí prudčeji, při překročení denní dávky může být mírně toxická. Užívejte maximálně 3 týdny.

Kód : ledviny, močové cesty, zánět močových cest, otoky, močové kameny.

Recenzie

Napísať recenziu

Baza chabzdová kvapky (tinktúra) 50 ml

Baza chabzdová kvapky (tinktúra) 50 ml

Baza chabzdová (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z podzemku liečivej rastliny bazy chabzdovej.