Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Farbovník obyčajný koreň kvapky (tinktúra) 50 ml

Boryt koreň (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z koreňov liečivej rastliny farbovníka.

Viac detailov

Skladem

147 Kč

Detaily

Boryt koreň (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny borytu barvířského.

Boryt barvířský (Isatin indigotica, syn. I. hirsuta, syn. I. corymbosa, syn. I. japonica, syn. I. tinctoria, čeleď brukvovité - Brassicaceae, SK: farbovník obyčajný ) kořen borytu je pravděpodobně nejúčinnější antivirový prostředek při plicních infekcích. Je vhodný také při akutní infekční hepatitidě a virovém zánětu míchy. TCM jej používá při nemocech projevujících se vyrážkami a skvrnami na kůži a při léčbě karbunkulů a furunkulů.

Jeví se jako ideální léčivá rostlina při propuknutí akutního těžkého onemocnění dýchacích cest (SARS) způsobeného koronavirem.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): není.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina boryt barvířský.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Při vážné infekci kávová lžička tinktury každé 2 hodiny. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

Kód: koronavirus, SARS, infekční hepatitida, virový zánět míchy.

Recenzie

Napísať recenziu

Farbovník obyčajný koreň kvapky (tinktúra) 50 ml

Farbovník obyčajný koreň kvapky (tinktúra) 50 ml

Boryt koreň (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z koreňov liečivej rastliny farbovníka.