Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Slez kvapky (tinktúra) 50 ml

Slez(bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z kvetov liečivej rastliny slez maurský pre normálne trávenie, normálnu činnosť hltana a normálnu činnosť dýchacích ciest.

Viac detailov

Skladem

148 Kč

Detaily

Sléz (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z květů léčivé rostliny sléz maurský pro normální trávení, normální činnost hltanu a normální činnost dýchacích cest.

Sléz maurský (Malva mauritania, čeleď slézovité - Malvaceae, SK: slez maurský) je díky obsahu slizů vhodnou bylinou pro ochranu sliznic (ústa, žaludek, střeva, dýchací cesty), kde tlumí dráždění.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost hltanu / krku. Normální činnost hltanu a dýchacích cest. Normální trávení. Normální funkce střevního traktu. Normální funkce dýchacího systému.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina sléz maurský.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: zánět dýchacích cest, trávicího traktu, sliznice, střevo, střeva.