Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Lymfa kvapky (tinktúra) 50 ml

Lymfa -  tinktúra (extrakt) - bylinná zmes na rozprúdenie lymfy, prečistenie lymfatických ciest a potlačenie zápalu lymfatických žliaz.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Lymfa -  tinktura (extrakt) - bylinná směs na rozproudění lymfy, pročištění lymfatických cest a potlačení zánětu lymfatických žláz.

Složení: jehlice trnitá (Ononis spinosa), dvouzubec trojdílný (Bidens tripartita), jablečník obecný (Marrubium vulgare), gotukola (Centella asiatica), svízel syřišťový (Galium verum).

Jehlice trnitá je bylina, která se řadí k účinným diuretikům díky obsahu flavonoidů a ononidu. Dále obsahuje triterpenové sloučeniny a malé množství silic. Byl prokázán její vliv na lymfatický systém, funkci žláz s vnitřní sekrecí (droga má estrogenní a kortikoidní působení). Podporuje také metabolismus. Dvouzubec trojdílný je využíván ke stimulaci funkce nadledvinek. V droze byly prokázány hořčiny, třísloviny, silice a stopové prvky. Dvouzubec je účinným diuretikem a reguluje látkovou výměnu. Jablečník obecný obsahem flavonoidů a diterpenů patří k velmi universálním drogám, zmírňuje záněty lymfatických žláz. Gotukola ve směsi slouží k rozproudění lymfatického systému. Na poruchy lymfatických žláz se také velmi osvědčil svízel syřišťový, který také podporuje detoxikační činnost  jater a ledvin.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce močových cest – ledviny. Vylučování. Normální stav pokožky. Normální trávení. Antioxidant. Krevní tlak. Normální hladina cukru v krvi. Mikrocirkulace. Relaxace a duševní a fyzická pohoda. Normální funkce dýchacího systému. Normální funkce jater a žlučníku. Léčení. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Duševní zdraví, kognitivní funkce. Osvěžení těla. Chuť k jídlu. Pohlavní ženské zdraví. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. 

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/lymfa-kapky-tinktura-50-ml-p-51

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

Doba užívání maximálně 3 týdny, pak musí následovat týdenní přestávka.

Doporučení

  • směs neužívat dlouhodobě (jehlice trnitá vyplavuje z organismu některé minerály)
  • zvyšte přísun tekutin

Recenzie

Hodnotenie 
2023-08-13

Kapky lynfa mi moc pomohli.

Jsem po operaci šťítné žlázy a nabouralo mi to lynfatickej systém.Strašně mi otékali kotníky,nárty a hrozně mně boleli nohy. A po týdnu jse mi to začalo zlepšovat. Tyto kapky jsou zázrak,moc za ně děkuju.

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

Lymfa kvapky (tinktúra) 50 ml

Lymfa kvapky (tinktúra) 50 ml

Lymfa -  tinktúra (extrakt) - bylinná zmes na rozprúdenie lymfy, prečistenie lymfatických ciest a potlačenie zápalu lymfatických žliaz.