Dúška tymianová BIO kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) BIO z natě tymiánu obecného. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002. T3/K1

Tymián obecný (Thymus vulgaris, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Dúška tymianová) je velmi silně antibioticky působícím prostředkem proti křečovitému kašli, černému kašli, chronickému zánětu průdušek, bronchiálnímu astmatu a působí i na chronický zánět žaludku.

Viac detailov

Skladem

340 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) BIO z natě tymiánu obecného. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002. T3/K1

Tymián obecný (Thymus vulgaris, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Dúška tymianová) je velmi silně antibioticky působícím prostředkem proti křečovitému kašli, černému kašli, chronickému zánětu průdušek, bronchiálnímu astmatu a působí i na chronický zánět žaludku. Svým antiseptickým a dezodorančním účinkem pomůže omýváním odstranit tělesné pachy. Je vhodný i k dezinfekci ústní dutiny, potlačuje zápach z úst. Pomůže i jako obklad hnisavých ran. Osvědčuje se i proti plísním, kvasinkám a střevním parazitům, působí spasmolyticky.

Zdravotní tvrzení schválená EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin): Normální funkce imunitního systému v důsledku antimikrobiální aktivity. Normální funkce dýchacího systému.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Neužívejte dlouhodobě, při akutním střevním zánětu a při srdeční slabosti.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:antibiotikum,kašel,zánět průdušek,zánět žaludku chronický,gastritida,pach tělesný,zápach z úst,rány hnisavé,plísně,kvasinky,paraziti.