Hloh list + kvet BIO kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) BIO z květu a listu hlohu. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002.

Hloh obecný (Crataegus laevigata, čeleď růžovité – Rosaceae, SK: Hloh krivokališný) působí velmi příznivě na kardiovaskulární systém - na všechny srdeční potíže vyššího věku. Rozšiřuje věnčité tepny, působí antiskleroticky a preventivně proti angině pectoris, harmonizuje srdeční arytmii. Snižuje krevní tlak.

Viac detailov

Skladem

340 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) BIO z květu a listu hlohu. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002.

Hloh obecný (Crataegus laevigata, čeleď růžovité – Rosaceae, SK: Hloh krivokališný) působí velmi příznivě na kardiovaskulární systém a je vhodnou bylinou na všechny srdeční problémy spojené s vyšším věkem. Rozšiřuje věnčité tepny, působí antiskleroticky a preventivně proti angině pectoris, harmonizuje srdeční arytmii. Snižuje krevní tlak, ale až při dlouhodobějším užívání. Můžeme jej použít jako prevenci ischemické choroby srdeční a pro léčbu následků infarktu myokardu. Zlepšuje i prokrvení mozku. Může pomoci i při klimakterických obtížích. 

Zdravotní tvrzení schválená EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin): Normální funkce nervové a oběhové soustavy. Relaxační účinek - napomáhá usínání.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:srdce,tlak vysoký,infarkt,arytmie,angina pectoris,antisklerotikum,klimakterium.