Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Echinacea úzkolistá BIO kvapky (tinktúra) 50 ml

Echinacea angustifolia tinktúra (extrakt) BIO z kvitnúcej vňate echinacea úzkolisté.

Viac detailov

Skladem

340 Kč

Detaily

Echinacea angustifolia tinktura (extrakt) BIO z kvetoucí natě třapatky úzkolisté. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002. T1/K1

Třapatka úzkolistá je v USA považována za silněji působící, nežli třapatka nachová.

Třapatka úzkolistá (Echinacea angustifolia, SK: Echinacea úzkolistá) je bezpečný a velmi účinný stimulant imunitního systému, který využívali již severoameričtí indiáni.  Obsahuje látky, které posilují schopnost makrofágů ničit choroboplodné zárodky, zvyšuje tvorbu T a B lymfocytů a interleukinu-1. Účinnou složkou je echinakosid - širokospektré přírodní antibiotikum. Dále obsahuje echinacein, který se podílí na ochraně proti průniku choroboplodných zárodků do buněk, (ničí enzym hyaluronidázu, který odbourává kys. hyaluronovou, ta je součástí tkání a tvoří štít proti průniku infekčních agens do buňky) a podporuje tvorbu fibroblastů. U třapatky byla prokázána také přítomnost látky podobné svým účinkem interferonu (interferon je látka, kterou uvolňují již poškozené buňky a která pomáhá okolním dosud nepoškozeným buňkám ubránit se infekci).

Zdravotní tvrzení ve formě schválené Evropskou komisí pro tuto bylinu: Normální funkce horních cest dýchacích. Imunitní systém - antioxidant. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Dávkování: při akutních stavech každé 2 hodiny 20 kapek, pro preventivní užívání 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

<span style="font-family:'Times New Roman';font-size:medium

Recenzie

Napísať recenziu

Echinacea úzkolistá BIO kvapky  (tinktúra) 50 ml

Echinacea úzkolistá BIO kvapky (tinktúra) 50 ml

Echinacea angustifolia tinktúra (extrakt) BIO z kvitnúcej vňate echinacea úzkolisté.