Více informací

Informace

VOLNÁ MÍSTA

Hledáme zahradníka/zahradnici s praxí, srdcaře/srdcařku, které práce skutečně baví. Je možný i zkrácený pracovní poměr. Vhodné i pro zdatné důchodce.

Náplň práce: pěstování léčivých rostlin, pletí záhonů, sečení trávy, stříhání stromů a keřů, sběr ovoce, sběr léčivých rostlin ve volné přírodě.

Nástup: leden 2024

V případě zájmu prosím pište na [email protected]

Hledáme pracovníka pro kvalifikované ostříhání cca 250 jabloní - čtvrtkmenů a polokmenů. Dohoda o provedení práce. Nástup 18. 1. 2021. V případě zájmu prosím napište na [email protected]

Hledáme spolehlivou a pracovitou kolegyni se zájmem o přírodu do hlavního pracovního poměru. Náplní práce je obsluha malého potravinářského lisu v laboratoři, filtrace, zápisy HACCAP. Nástup možný ihned. Očekáváme soustředění a pečlivost při práci a odpovídající pracovní nasazení. Nabízíme zajímavou a pestrou samostatnou práci v rámci malého ženského kolektivu, bezplatné stravování a po roce stabilizační příspěvek. Pracovní doba: 8,5 hodiny denně.

Mzda: 23 – 24.000 Kč

V případě zájmu nám napište na: [email protected]